Bezpieczeństwo i ochrona

Tabliczki informacyjne poprawiają bezpieczeństwo

Tabliczki informacyjne kupisz na www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są niezwykle ważne na ulicach oraz w obiektach mieszkalnych. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak powodują one, że przestrzeń jest uporządkowana, podnosi się też nasze bezpieczeństwo. Sprawdźmy w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najbardziej rozpowszechnione tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które usytuowano na nieruchomościach, takich jak wieżowce, biurowce, banki, przychodnie. Dzięki nim z łatwością znajdziemy prawidłowy budynek. Warto jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na murach budynków, gdyż bardzo często można je też zauważyć w pomieszczeniach. To bardzo duża grupa tabliczek, które najczęściej poprawiają bezpieczeństwo i informują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają znalezienie właściwego biura lub urzędnika w wielkich wieżowcach – w urzędach w hallu wiszą tabliczki z numerami departamentów. Szukasz referatu nieruchomości czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które znajdujące się przy drzwiach. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – narzucane przez polskie prawo

Tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Informują gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, wskazują strefy służbowe, informują o ważnych telefonach alarmowych. Zakłady pracy mają obowiązek korzystania z tabliczek informacyjnych, funkcjonują też fachowcy do spraw BHP, którzy są odpowiedzialni za ich zakładanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych surowców (np. aluminium), niejednokrotnie świecą w ciemności i można je szybko zamontować.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]