Biżuteria

Sylwester, wesele, studniówka – długie lokczyki będą pasować

Dowiedz się więcej o kolczykach długich

Elegancka biżuteria świetnie akcentuje prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – pasuje na wielkie wesela, do pracy lub romantyczną kolację we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają szyję oraz twarz

Długie kolczyki pasują do przeróżnych typów urody – mogą je nosić kobiety o owalnej twarzy, jak również te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki o długości minimum dwa cm doskonale wysmuklają szyję i wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w formie liści bądź pałek. Popularne są też wiszące kolczyki w kształcie cienkich łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach i są delikatnym akcentem, który nie wybija się stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii całe ciało sprawia wrażenie lżejszego i staje się wizualnie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą także przybrać formę okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą perfekcyjnym dopełnieniem wieczorowej kreacji, włożonej np. na ślub koleżanki, bal maturalny czy też Sylwestra. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami podkreślą błękitny kolor oczu, a złocone pałki będą wyśmienicie harmonizować z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące oraz idealnie uwydatniają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask bez dwóch zdań zachwyci każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]