Branża budowlana

Architekt – Bartek Sitarski

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html

Wybory podjęte na pierwszym etapie wznoszenia lokum decydują o tym, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować poszczególne pokoje oraz pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się zdecydować się na usługi sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz materiały

Przyszli posiadacze własnego lokum mogą mieć problemy ze znalezieniem technologii, w jakich budynek zostanie będzie wzniesiony. A ten wybór okazuje się naprawdę ważny, bowiem mają one duży wpływ na wygodę domu. Z tego powodu warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem i mieć gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom na starą modłę czy może któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy lub piętrowy? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i ustal szczegóły

Przed spotkaniem z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Powinniśmy też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie w stanie doradzić nam odpowiednie technologie – oraz skompletować najważniejsze dokumenty posesji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]