Branża budowlana Robienie zakupów

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Szukasz drzwi drewnianych? Sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, mahoniu oraz sosny

Drewno to ekologiczny surowiec, który należycie pielęgnowany zachowa się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Obecne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym designem i ogromną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się właściwą izolacją cieplną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wypaczeniu. Możliwość pomalowania ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach rozmaitego typu – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu oraz mahoniu, wersje bez progu lub z progiem, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i wiele innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez lata.

Drzwi drewniane dla wszystkich domów

Chcesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub nieszablonowych wymiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem witrażowym, bezpiecznym lub fazowanym, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]