Branża budowlana Robienie zakupów

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o kontenery produkcja

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]