Branża budowlana

Okna energooszczędne przed sezonem grzewczym

Dowiedz się, gdzie zamówić okna energooszczędne, wejdź na www.oknostol.com.pl

Odporne na czynniki zewnętrzne okna energooszczędne to podstawa, o której nie wolno zapomnieć przy remontowaniu domu jednorodzinnego. Najbardziej popularne są okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w różnych wariantach. Jak są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zainwestuj w komfort termiczny

Drewniane okna skonstruowane są z ekologicznych materiałów – na przykład sosny i meranti. Cechują się znakomitymi parametrami, dzięki czemu dorównują produktom z PCV. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na przepuszczalność cieplną okien, zwłaszcza, jeśli ocieplamy lokal przed sezonem zimowym. Daje to nie tylko wygodne warunki wewnątrz pomieszczenia, ale także oszczędność materiałów grzewczych. Czynnik izolacji termicznej musi być utrzymany na odpowiednim poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), a wtedy osiągamy komfort termiczny w domu. Ciepło zostaje w pomieszczeniach, a przez szczeliny nie przedostaje się chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – profesjonalne uszczelki okienne

Nabywając nowe okna energooszczędne zweryfikujmy następny zasadniczy detal – stopień Rw. Jeśli chcemy cieszyć się spokojem i ciszą w budynku – postawmy na dobrze izolowane okna drewniane. Niesamowicie istotne są również specjalistyczne systemy uszczelniające – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Innowacyjna technika gwarantuje pozbycie się niechcianego pogłosu, a także oszczędność opału, warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]