Branża budowlana

Pracownia architektoniczna

Zgłoś się do pracowni architektonicznej Kraków, aby uzyskać fachową pomoc specjalistów

Niewątpliwie chciałbyś, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak trzeba. Sukces Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście być przyczyną problemów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo znajdziesz wiele projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się na pewno cena – za najtańsze wydasz już za nieco ponad dwa tysiące złotych. Poza tym jest to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą idealne dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Decydując się na podobne rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego wykonaniem architekt dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny niż gotowy – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z wydatkiem około 200 zł za metr kwadratowy.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]