Branża budowlana

Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Producent okien Małopolska - z aktualną ofertą zapoznasz się tutaj

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle szykowne i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od staroświeckich budynków po minimalistyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – okna niezwykle efektownie

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technik, co sprawia, że charakteryzują się niskim wskaźnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane wyglądają bardzo efektownie, mają lśniącą powierzchnię, najlepszej jakości okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Organiczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – drewno jako element organiczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz komfort. Naturalne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe schody, świetne do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i całkowicie zdrowy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i piękne surowce drewniane.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]