Branża budowlana Robienie zakupów

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Po więcej szczegółów o kontenery producent skieruj się tu

Część odpadów nie może być wyrzucanych do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to głównie tych, które powstają podczas różnych prac budowlanych i renowacji, a także odrzutów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z magazynowaniem i transportem śmieci. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na odpady

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania i przewozu starych mebli, opakowań, gruzu i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które świetnie zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, takie jak wióry metalowe, granulaty czy trociny. Ich załadunek usprawnia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite podmioty. Wśród nich można znaleźć między innymi brygady sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, jak również różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Odnajmują je one swoim klientom, a po wypełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]