Dbanie o zdrowie

Badania psychologiczne i wysokościowe

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – oferta

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: wciągarek, walców, ładowarek, koparek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych urządzeń. Nasza oferta obejmuje m.in. testy kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów różnych maszyn; testy pracowników; badania wysokościowe lub psychotechniczne.
Rozumiemy, iż mają Państwo napięte grafiki, dlatego dopasowujemy się do Państwa możliwości. Testy wykonujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny zakres usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przyniesienie następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]