Dbanie o zdrowie

Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Wszystko o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy korzystaniu z urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]