Dbanie o zdrowie

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ odnajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa czy szyi. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]