Dbanie o zdrowie Uroda

Kieleckie centrum medycyny estetycznej – podstawowe informacje

Solidna porcja wiedzy o centrum medycyny estetycznej w Kielcach. Sprawdź koniecznie!

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Gabinet przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach posiada dodatkowo oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki kosmetologii Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae przeprowadza rozmaite zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, jak również zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na usuwaniu zmian skórnych, m.in. włókniaków, kępek żółtych czy odcisków wraz z możliwością wysłania tkanki do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum wykonuje m.in. zabiegi lipozy laserowej i liposukcji, jak również operacje plastyczne piersi i uszu. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. plastykę pochwy, korektę blizn powstałych po cesarskim cięciu i leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu. Kadra tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli rozpoznaniem i leczeniem schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (likwidacji żylaków), usuwania pajączków naczyniowych czy hemoroidów.

W Centrum realizuje się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie nadpotliwości, bruksizmu i migreny), zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy lipotransfer. W klinice kosmetologii oferowane są również liczne zabiegi, takie jak peeling węglowy i chemiczny, hydradermabrazja oraz kriolipoliza.

Nasze dane kontaktowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]