Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Chcesz zamówić mini przyłbice? Wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie państwa, kompletnie odmieniła nasze kontakty społeczne i bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu bądź banku, gdzie przeważnie przebywamy w większej gromadzie ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Wygodna maseczka wielorazowa w formie przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają ochronne maseczki z tkaniny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz niewielka waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (do 30 razy) przy pomocy mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla osób starszych i astmatyków

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maseczki podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją FaceID, co zapewne uznają za atut ludzie młodzi.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]