Dbanie o zdrowie

Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie wibracji.

Zestaw firmy Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]