Dbanie o zdrowie

Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]