Dbanie o zdrowie

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Skieruj się w to miejsce jeśli interesujesz się marką Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Szyja, Kolana, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]