Dbanie o zdrowie

Portal „Kto Cię wyleczy” recenzuje urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Poszukujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz ból ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, nogi, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]