Dbanie o zdrowie

„Uroda i Zdrowie” o produktach do wibroterapii marki Vitberg

Szukasz więcej informacji o marce Vitberg? Wejdź na urodaizdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]