Vitberg opinie
Dbanie o zdrowie

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]