Dbanie o zdrowie

Vitberg zaprasza do Pracowni Wibroterapii na AWF w Krakowie

Vitberg. Więcej informacji na https://www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4

W 2018 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie rozpoczęła działanie pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała w celu przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Odbywać się w niej będą również zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny kosmetologii, fizykoterapii oraz odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą także do regeneracji zawodników. Popularność krakowskiej pracowni spowodowała, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się produkty marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty badań mogą pomóc w modernizacji terapii pacjentów czy usprawnieniu treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone badania z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddany będzie wpływ terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki obserwacji będą porównywane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]