Dbanie o zdrowie

Wibroterapia – opinie lekarzy i pacjentów o systemach Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na jednej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w poradniach, działających na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]