Dbanie o zdrowie

Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, dział elektroniki, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]