Dbanie o zdrowie

Zestaw RAM Vitberg+ – urządzenie do domowej wibroterapii

Potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący w pozycji siedzącej po pewnym czasie zaczynają cierpieć na otyłość, bóle kręgosłupa oraz bóle kończyn. Jednym ze sposobem walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich dziesięcioleciach przybiera na popularności. Badania nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc również odchudzanie. Z wibroterapii chętnie korzystają też sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po intensywnych sesjach treningowych.

Domowa wibroterapia z urządzeniem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej poddać w zaciszu własnego mieszkania, bez uciążliwego zapisywania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. Na rynku dostępne są aparaty do wibroterapii wytwarzane przez firmę Vitberg, które służą do stymulacji drganiami różnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 głównych programów: Kręgosłup, Nogi i Relaks, w których można ustawić 4 poziomy intensywności drgań. Część podstawową można powiększyć o uzupełniające moduły: Nogi, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Kolana.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]