Finanse

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Skieruj się na flobo.io, aby odnaleźć informacje o automatycznej księgowości.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, więc znakomicie zda egzamin w szkołach językowych bądź prywatnych, a więc tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]