Hobby i rekreacja Rozrywka

Obóz tenisowy

Sprawdź informacje o obozie tenisowym

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając po kolei seriale. Możesz też spędzić je aktywnie. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – jak wygląda wyjazd

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy h treningu codziennie. Poza tym, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innego typu zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie wędrówki pieszej można zobaczyć lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto myśli, że niezapomniane wakacje to wyjazdy poza Polską. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w Beskidach. Właśnie w takich okolicach organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

Obozy tenisowe adresowane są między innymi do młodzieży. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieciaki. Istnieją również oferty dla osób dorosłych.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]