Informatyka Witryny internetowe

Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są główną przyczyną, przez którą na witrynę online może być zastosowany ban od Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych negatywnych obostrzeń?

Nienaturalne linki przychodzące – sztuczne kierowanie ruchu na stronę

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie nadmiernej liczby odnośników kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Łamią one normy uczciwego SEO ustalone przez koncern Google, bo manipulują miejscem portalu w wyszukiwarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są w postaci artykułów sponsorowanych najeżonych wieloma odnośnikami. Występuje też proces kupowania linków, co skutkuje założeniem bana. Gdy nieprofesjonalne metody zostaną wykryte, witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się nagłym obniżeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 30 stron.

Która agencja wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Nie zapominajmy, że gdy na witrynę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o odtworzenie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie gwarantuje stuprocentowego sukcesu. Jeśli pragniemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów – skierujmy swoje kroki do doświadczonej firmy SEO. Profesjonaliści błyskawicznie ustalą rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie prestiżowym podmiotom.