Instalacje przemysłowe

Obsługa instalacje teletechnicznej

Jeśli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących przygotowania instalacji teletechnicznych, skieruj się na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura obejmująca wiele różnych modułów – od podstawowych po niezwykle skomplikowane. W Polsce działają specjalistyczne firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w szpitalach i blokach

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia takie jak: anteny VHF, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są także wzmacniacze budynkowe, kable światłowodowe, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Urządzenia tego typu instalowane są na osiedlach mieszkaniowych, w obiektach publicznych i wieżowcach. Podmioty funkcjonujące na rynku zajmują się z kolei na przykład projektowaniem sieci i wytwarzaniem poszczególnych urządzeń. Sieci teletechniczne wymagają wytrzymałych komponentów i specjalistycznego montażu – stąd zalecana jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa opieka

Ważne jest też, aby sieci kablowe były zgodne z określonymi prawnie warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne profesjonalnych podmiotów, które zapewnią właściwe narzędzia oraz zaproponują wysokiej jakości urządzenia dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają też serwisowania, a zatem bardzo ważna jest opieka pogwarancyjna. Jej odbiorcami są przede wszystkim przedsiębiorcy budowlani.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]