Instalacje przemysłowe

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Na ultrarobotics.pl znajdziesz więcej szczegółów o silniki elektryczne producent.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni falowych i planetarnych oraz silników DC produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przydużej wilgotności (nawet do 90%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]