Instalacje przemysłowe

Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Zamów skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przewody telekomunikacyjne i kable koncentryczne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje zwierząt, a także ekstremalne warunki. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się ważne przewody – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć np. na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Wzmocnione zasuwy świetnie spełniają swoją rolę. To istotne także w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie zapominajmy również o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu służą dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do swoich potrzeb.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]