Nauka

Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Więcej w temacie digital painting kurs na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]