Nauka

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Lekcje rysunku Kraków - na tej stronie poznasz unikalną ofertę

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania wyobraźni, umiejętności manualnych oraz wrażliwości. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Katowice, Kraków czy Łódź. Nie brakuje też kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]