Podróżowanie

Białka Tatrzańska – raj dla narciarzy i nie tylko

Apartamenty Białka - sprawdź informacje o ofercie na https://bit.ly/3lC4zQZ.

Mnóstwo osób wypatruje zimą ofert wczasów w tropikach albo szuka miejsc w modnych zagranicznych kurortach, aby poszaleć na nartach. Tymczasem nasze góry wciąż mają sporo do zaoferowania, między innymi odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych miejscowości jak Duszniki Zdrój i Jaworzyna Krynicka, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Białka Tatrzańska – miejsce nie tylko dla sympatyków nart

Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce dla narciarzy, którzy znajdą tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kotelnicę i Kaniówkę) oraz aż 22 trasy do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych oraz początkujących narciarzy, dlatego Białka Tatrzańska jest znakomitym miejscem na urlop dla rodzin z pociechami oraz dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z nartami. Kolejnym atutem zimowego szaleństwa w Białce jest opcja skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które uproszczą dotarcie do danej trasy zjazdowej.

Ale Białka Tatrzańska nie jest tylko miejscem dla zapalonych narciarzy – znajdzie się tu kilka całorocznych atrakcji, które wypada odwiedzić. Wziętym miejscem w Białce są słynne atrakcyjny aquapark oraz termy, uwielbiany przede wszystkim przez maluchy. Najmłodszych wczasowiczom spodoba się także domek “do góry nogami” i park linowy. Osoby preferujące spędzanie urlopu aktywnie na pewno uraduje możliwość jazdy na quadach, jak również spacerów po okolicznych szlakach turystycznych. Oprócz narciarzy, do Białki Tatrzańskiej chętnie zjeżdżają również cykliści, bowiem blisko tej miejscowości funkcjonuje mnóstwo urokliwych szlaków rowerowych. Prócz tego, jak to zazwyczaj bywa w okręgach turystycznych, dystans od sąsiednich ciekawych miast nie jest daleki, dlatego bez przeszkód można zaaranżować jednodniowe wypady z Białki, aby zwiedzić różne kościoły, zamki i muzea zlokalizowane w okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak szybko wyszukać komfortowy apartament z sauną?

Polskie góry są dość lubiane przez podróżników, w związku z tym rekomendujemy znaleźć zakwaterowanie nawet kilka miesięcy wcześniej. Wygodny apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz za pośrednictwem między innymi portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zebrał setki zweryfikowanych ofert noclegów w Tatrach. Odpowiednio do swoich pragnień oraz zasobności portfela, przeglądający może zamówić tu nocleg w luksusowym apartamencie, domku lub pokoju. System filtracji rezultatów wyszukiwania pomaga szybko wyszukać kwaterę z dostępem do sauny albo placu zabaw, a także pokaże, gdzie przyjmowani są goście ze zwierzętami domowymi.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]