Nasze porady Podróżowanie Witryny internetowe

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Więcej informacji o nieznanych miejscach w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Mimo, że województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, więc nieraz ciężko odnaleźć się w setkach informacji o zbliżających się imprezach kulturalnych czy sportowych i godnych odwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź stronę przygotowaną specjalnie dla turystów

Żeby pokazać potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak również o wystawach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Podróżnicy organizujący przyjazd do Małopolski już na stronie głównej spostrzegą mapkę, na której prędko wyszukają motele, hotele i schroniska młodzieżowe, Centra Informacji Turystycznej, a także galerie i zabytki zlokalizowane w miastach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski też pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o dworcach kolejowych i lotniskach, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Prócz tego dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące m.in. piękno parków krajobrazowych i narodowych, zamek na Wawelu oraz atrakcje narciarskie.

Serwis o najciekawszych miejscach w Małopolsce dba też o zagranicznych podróżników

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i pozostałych południowych miejscowości. Komunikaty znajdujące się na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale również w między innymi w języku rosyjskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Turyści z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego. Niesłychanie przydatna dla cudzoziemców jest również podstrona Rozmówki, na której poznają ważne słowa i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wczasów naszym kraju.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego