Hobby i rekreacja Podróżowanie

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Wyprawy górskie - ta niebywała oferta wszystkich zadowoli.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem doceniającym pewne i świetnie przygotowane eskapady w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. By partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o sporej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia zawodowych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]