Prawo i wymiar sprawiedliwości

Obsługa prawna firm – prawo handlowe, podatkowe i administracyjne

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie zdobyte przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Porady prawne dla osób prywatnych

Klienci indywidualni pojawiają się u naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi kontaktów, rozwodów i alimentów. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach polega przede wszystkim na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dopasowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże w zależności od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie postępowania oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria uczestniczy w przygotowywaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje doradztwo prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy porady prawne z obszaru prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, będącego rezultatem współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując adekwatne rozstrzygnięcia prawne, również w niecodziennych sprawach.