Reklama, promocja, marketing Usługi Witryny internetowe

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie Krakow - kliknij w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze

Popularność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każda firma chce aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie czy też w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają na ogół z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “restauracja włoska kraków”, “sklep z oponami kraków” albo “hydraulik kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na pokazanie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym dane miasto. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron internetowych od prawie 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]