Reklama, promocja, marketing Usługi

Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Na https://www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google Wieliczka

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]