Reklama, promocja, marketing Usługi

Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Wnętrza firmy w Mapach Google - poszerz swoją wiedzę!

Wnętrza 3D to idealna metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, które mają zamiar np. wynająć. Dla większości osób możliwość zwiedzenia takiego lokalu przed podpisaniem umowy jest niezmiernie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i czy opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a potem zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przemieszczać się do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do zaprezentowania hostelu, baru bądź pracowni, jak również w prosty sposób zademonstrować szerokiemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, by potencjalni nabywcy mieli możliwość rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których powinno się wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie www, w wizytówce Google Moja Firma czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również świetną możliwość zachęcenia klientado skorzystania z naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]