Hobby i rekreacja Robienie zakupów

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Potrzebujesz bryczesów do jazdy konnej? Sprawdź https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, który obejmuje także łydki i uda. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]