Robienie zakupów

Celebrytki – ozdoba i symbolika

Jeśli szukasz celebrytki, koniecznie odwiedź tę stronę.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem przekory oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]