Robienie zakupów

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Jeśli potrzebujesz etykiet weselnych, koniecznie odwiedź tę stronę.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przyjazd

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, wyrazy podziękowania lub miejscu i dacie wesela. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach i kolorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie produkujesz wina, nalewki czy soki i wręczasz je rodzinie lub kolegom przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne pospolitej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]