Robienie zakupów

Czyściwo przemysłowe – chłonny i wytrzymały materiał higieniczny

Jeśli potrzebujesz czyściwa papierowego, skieruj się tutaj.

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie wysokich norm czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdują się obecnie w sprzedaży? Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których branżach gospodarki się go używa?

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – są zazwyczaj wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki, np. w branży medycznej, na myjniach, w warsztatach samochodowych, a także wielu innych sektorach przemysłu, w których potrzebne są higroskopijne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z kałużami z oleju, tłuszczem, kurzem, zaschniętym brudem czy innymi zabrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być wykorzystane do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szyb. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie są niezmiernie elastyczne, chłonne i wytrzymałe

Uniwersalne i włókninowe – warianty czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można wszelkiego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział wyróżnia produkty z włókien i z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej stworzono czyściwa przeznaczone do bezpośredniej styczności z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, z włókien do wrażliwych powierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania intensywnych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do oczyszczania rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]