Robienie zakupów

Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Więcej o środkach czyszczących

By zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, osadu z tłuszczów, ognisk pleśni czy też kamienia kotłowego.

Chemia profesjonalna – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]