Robienie zakupów

Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Jeśli chcesz kupić butelki szklane w hurcie, odwiedź ten adres.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to również sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój smaczny, unikalny bądź zdrowy produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a więc np. w butelki i słoiki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na zmniejszenie wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. smalec kanapkowy, marmolady albo ocet, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach z reguły można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie je o wiele szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane idealne do rozlewania soków, piwa bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego produktu. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]