Robienie zakupów Żywność

Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Chcesz zamówić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo? Odwiedź ten adres

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem zdobywała sobie nowych sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – trzeba napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą w dedykowanym zasobniku i już po minucie można rozkoszować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Kolumbii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – coraz więcej ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, ponieważ stworzyło go sporo różnych czynników, przykładowo pogoda panująca w danym roku. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Brazylii i Etiopii (arabika). W tych kawach mocno odczuwalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w hostelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny i przeważnie zamyka się w przedziale 1,10-1,40 zł. Nietrudno zauważyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój podawany na stołówkach w biurze lub w kafeteriach na mieście. niebanalne wzornictwo i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy na co dzień, a zarazem zaserwujemy gościom wysokiej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, bez zamartwiania o gigantyczne koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]