Robienie zakupów Żywność

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Więcej informacji o kapsułkach Lavazza A Modo Mio.

Podmiotów wytwarzających kawę jest ogromna ilość, jednak Lavazza wciąż mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów nabył mały sklep, w którym prażono ziarna kawowca oraz tworzono ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka podbiły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje smakiem swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, pysznej kawy trwa zaledwie moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tego producenta. Obecnie w sklepach kupić można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że są one tańsze, ale nadal cechują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do wielu modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), jak również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]