Robienie zakupów Uroda

Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Zamów sztuczne rzęsy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. Obecnie także te, którym los poskąpił wyrazistej oprawy oczu, mogą zachwycać rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z jakich materiałów są one wykonane i czy charakteryzują trwałością?

Sztuczne rzęsy – rodzaje

Sztuczne rzęsy to niezawodna i nieskomplikowana metoda na perfekcyjne wykończenie makijażu. Chcesz zaopatrzyć się najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku wszystko co należy wykonać to przykleić cały pasek do skóry górnej powieki tuż nad linią naturalnych rzęs – skutek jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei idealnie zagęścić włoski, ale można ich użyć tylko na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne na rynku fasony rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak proteiny jedwabiu, sterylizowane ludzkie włosy albo włosie z futra norek, ale także z wysokiej jakości polimerów, przykładowo z poliestru. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Jak wybrać przedłużane rzęsy?

Sztuczne muszą być lekkie, by nie przeciążać oka i gwarantować najwyższy maksymalną wygodę, a przy tym bezproblemowe aplikacji i nadzwyczaj trwałe. W sklepach dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku świetnie sprawdzające się na eleganckich imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich zakładania potrzebne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła reakcji alergicznej oraz pinceta. Po usunięciu sztucznych rzęs, na powieki warto nałożyć odżywkę, która wzmocni naturalne włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]