Robienie zakupów

Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Dowiedz się więcej o matach dezynfekcyjnych przejazdowych na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – do czego służą?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, lokalach gastronomicznych, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]