Robienie zakupów

Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Dalsze informacje o paście do mycia rąk

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych, rzemieślnicy czy kominiarze – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego rodzaju sadze, farby, smary, oleje, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej efektywna jest w takim przypadku pasta do rąk.

Pasty BHP do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna podczas porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]